FOTOKABİN

Kendi İşinin Patronu Olmak İsteyenler İçin

En Kazançlı Yol...

KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLMAK MI İSTİYORSUNUZ ?

Günümüz trajedi sayfaları, bir çok girişimcinin iş kurmak niyetiyle çıktıkları yolda kendi işinin işçisi olmalarına rağmen, aylarca, değil yatırdıkları sermayeleri kurtarmak, başabaş noktalarını bile yakalayamadıkları iş örnekleriyle dolu. Pekala bu kadar emek, bu kadar sermaye ve iş gücü nereye kayboluyor ? Bunca risk ve tehlikelerine rağmen size YARIM SENEYİ BULMADAN kendisini amorti edebilecek, üstelik;

- ELEMAN MALİYETİ YOK

- TAMAMEN OTOMATİK

- FİŞE TAKILDIĞI ANDAN İTİBAREN KAZANDIRMAYA BAŞLAYAN

Fotokabin iş modelini sunuyoruz.

İş fikri bulmakta zorlanan, büyük yatırımlarla büyük risklere girmenin anlamsızlığını bilen, bilmediği işi yapmak istemeyen bütün cesur girişimci adayları için ALTIN FIRSAT.

ANLAŞMALI BANKAMIZDA "36 AY - 0 FAİZ", AYDA SADECE 700TL GERİ ÖDEMELİ KREDİNİZ HAZIR...

Sektörün öncü firmasıyla çalışmanın verdiği güvenle, hazırsanız, başlayalım!

fotokabin
Kurumsal

Etkinliklerde

Düğün

ve Davetlerde

Fotokabin

Heryerde!

HİZMETLERİMİZ

Kurumunuzun tüm konferans, bayii toplantısı, konser ve benzeri tüm organizasyonlarına katılanları güzel birer hatıra ile uğurlamaya ne dersiniz ?

Ayrıca firmanızın kurumsal kimliğini veya ürününüzün karakterini yansıtan bir dış görünüm ile kaplanmış bir FOTOKABİN ile...

Dijital fotoğraf baskısının üzerine kurumsal kimlik veya ürün çalışmanızı basıp o günün tarihiyle beraber katılımcılara tatlı bir hatıra vermek sizin elinizde... Bütün organizasyon boyunca talep edebileceğiniz opsiyonel teknisyen desteği hizmetimiz ve sınırsız kağıt desteği ile...

İsterseniz tüm çekilen fotoğrafları anında online olarak Facebook ve Twitter gibi tüm sosyal paylaşım sitelerinde de paylaşabilirsiniz...

kiralama

KİRALAMA

Düğün, toplantı ya da etkinliklerinizin, eğlenceli bir anı olarak kaydedilmesini istiyor veya çeşitli medya ve yayın organlarında kullanılması için bir çözüm mü arıyorsunuz ?

O zaman kocaman bir selfie makinası işinizi görecektir tahmin ediyoruz...

- Kabine istediğiniz desen ve dış kaplamalarının tasarlanıp giydirilebilmesi hizmeti;
- İsteğe göre çerçeve çalışması;
- Alakalı aksesuar ve eğlence gereçlerinin temini;
- Etkinlik boyunca teknik eleman desteği,

İle birlikte, en özel günlerinizde sizinle birlikte o günü arşivlemek için biz buradayız...

satış

SATIŞ

Sektör alanı her ne olursa olsun, ticari yatırımların sermayelerini çıkarması ortalama 1.5 – 2 yıl arasında sürmektedir. Biz sizlere doğru lokasyonlarda kendi kendisini çıkarması 4 ay’dan maksimum 1 seneyi bulabilen fotokabin iş fikri imkanını sunuyoruz.

Bu getiri ve dönüşüm oranı avantajlarına giden yolda, anlaşmalı bankalarımızla size özel sunduğumuz sıfır faizli kredi fırsatlarına ek olarak çeşitli devlet teşvikleriyle (koskeb vs.) desteklenen fotokabin iş modeli girişimcilerin gözdesi bir sektör olarak karşımıza çıkmakta.

Sermaye dönüşümü bu kadar kısa süreli ve karlı bir yatırımda neden kar payını böleyim; kendi yatırırımımı planlar, kendi ağımı kurarım diyorsanız iş planınızı kurun hemen satın alın; yok ben bir çok makina yerleştirir, bu şekilde kazanırım diyorsanız o zaman birde iş ortaklığı şartlarımıza göz atın...

ortaklık

ORTAKLIK

FOTOKABİN işletmeye uygun konumlar belirledim ve bu konumların gerekli prosedürlerini tamamlayıp, bu yerler ile anlaştım diyorsanız şimdi tam zamanı !

Eğer satın almak yerine bizimle beraber işletebileceğinizi düşündüğünüz, insan sirkülasyonu fazla ve fotoğraf ihtiyacının çok olabileceği noktalarda bir yere sahipseniz veya böyle bir yerde FOTOKABİN işletebileceğinizi düşünüyorsanız, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Hiç zaman kaybetmeyin, yerleşim planınızı hazırlayıp proje sunumlarınızı iletin teklifinizi alın...

"Bir Kez Çalıştırın, Her Zaman Kazanın..."

OPSİYONLAR

 • Biometrik ve Vesikalık Foto

  Biometrik vesikalık: standartları ICAO tarafından belirlenen ve ayarlı makinalarda okunabilen seyahat belgelerinde, nüfus cüzdanları ve pasaportlarda kullanılan yüksek kaliteli, belli ölçüleri ve özellikleri olan, yüz biyometrisinin tespit edilebildiği fotoğraflardır.

 • Fotokare

  Eğlence sektöründe kullandığımız fotoğraf kabinlerimizin anınızı ölümsüzleştirmesi için standart fotoğraf ölçülerinde çıktı verdiği 'fotokare'ler ile iş masanızdaki, duvarınızdaki, cüzdanınızdaki hiçbir çerçeveyi boş bırakmıyoruz.


 • Fotoçerçeve

  Konsept her ne olursa olsun uyumlu çerçeveler tasarlayıp fotoğraflarınızı çekildiği anın büyüsüne sokup, ömür boyu öyle hatırlanmasını sağlıyoruz.

 • Fotomix

  4'lü, 6'lı ve 8'li olmak üzere her fotoğrafta değişen mimik ve jestlerle anın bütün neşesini ve hareketini yansıtabildiğiniz fotomix'ler sizin de en tatlı anılarınızın arasında yer alacak.

 • Karlı bir yatırım için hemen harekete geçin

  HAKKIMIZDA

  DEDEM TÜRKİYE ; temalı eğlence parklarının işletimi, çocuk ve aile eğlence ekipmanları, otomatik fotoğraf ve otomasyon sistemleri ve daha birçok farklı yenilikçi teknolojik eğlence ürünün üretimi ve işletmesi konusunda Amerika, İtalya, İspanya, İsrail ve Romanya gibi birçok ülkede lider olan, geçmişi 1960'lara dayanan, bünyesinde MemoPark, Dedem Automatica gibi firmaları barındıran, İtalyan orijinli Ariel Tecnica Holding'in Türkiye'deki ortaklığıdır.

  Birçok ürününün araştırma ve geliştirmesini kendi bünyesinde üstlenir ve bu ürünleri tüm dünyada eğlence ve oyun parkı pazarlarına sunar. İnteraktif oyun, kısa çizgi film ve 5D animasyon filmleri gibi tüm cihaz içi yazılımlarına dek kendi bünyesinde çözümleyen firmamız, aynı zamanda Türkiye genelinde FOTOKABİN cihazları da üretmekte ve işletmektedir. Aynı zamanda ürettiği bu ürünleri grup şirketlerine ve dünya çocuk eğlence pazarına ihraç etmektedir.

  fotokabin

  İLETİŞİM

  Tüm Hakları Fotokabin.com'a Aittir